image image image image image image image image image image
Schelling - FH6 Schelling - FH6 Otomatik Döner Tabanlı Makineler Kesilen malzemeye göre yan dayama basıncının frekans inverteri ile ayarlanması, Testere arabası yatağı için 10 Yıl garanti, KADROMAK garantisinde optimum sürede yedek parça temini ve servis,

CE Avrupa emniyet standardı, Pnömatik testere ve çizici değiştirme sistemi.
IMA - Novimat Novimat Çekici fiyat ve verimlilik kıyaslama. Garantili sağlamlık, tam anlamda doğruluk, en iyi şekilde kullanılan verimli ve uzun ömürlü. Makineye ek üniteler rahatlıkla eklenebilir.

Kenar malzemenin kalınlığı; min. 0,4mm max. 3mm, yüksekliği; min. 14mm max. 65mm, uzunluğu; 3mm Rulo’ya kadar min. 250mm, kenarın çapraz kesimi; Rulo halinde 120qmm.
Felder - Profit H22 Profit H22 Kafa-hizalama Y ve Z eksenleri ekteki rulmanlarla olur: Y ve Z eksenleri bir sirkülasyon vidası kullanarak pozisyonlanır. Eğri kavisli profil dişleri son derece hassas çalışır. İnverter üzerinden kumanda edilen motor

Opsiyon: Makinenin solunda içeriden şaseye bağlı 2x taşıma gereci ve ünite pozisyonlama
Barberan - RP 30 RP 30 20 adet sürücülü transfer şaftı. Hareket hızı invertör ayarlıdır. Transfer merdane genişlik ayarı manevalalıdır. 280 mm genişliğinde Hot Melt tutkal sürme kafası.

Çalışma Genişliği: 10-280 mm. Minumum – Maksimum profil yüksekliği : 4-90 mm. Minumum profil boyu : 800 mm. Tutkal uygulama genişliği : 25-280 mm. Çalışma hızı : 10-60 m/dk.
Felder - G 580 G 580 Dokunmatik ekranlı kontrol ünitesi ile bütün ünitelerin devreye alınması veya devreden çıkartılması sağlanabilir.9 mt/dak. Palet ilerleme(besleme) hızına sahiptir.

Ana baskı silindiri ve 2 adet konik baskı rulosu mevcuttur. Tutkal merdanesi ile 8-60 mm arasındaki panellere kadar tutkallama yapılabilir.
Felder - C3 31 C3 31 Güçlü Hammer-planya-kesici-bloku - mükemmel planya sonuçları için bir garantidir. Kendinden ayarlı Hammer 3 bıçak otomatik kesici bloku, ayarlama işlemine gerek duymadan, saniyelik bir hızla bıçak değiştirir!

Planya siperinin, 90°–45° derecelik freze işleri için eğimi mümkündür. Hassas malzeme sevk sistemi uzun boylama metrajını garanti eder.
SK-Machinery - KP6 230 S KP6 230 S (6 Kafalı) PLC Kontrollü. Mil Ayarları İçin Digital Gösterge. Sert Krom Kaplı Tablo. Pnçmatik Kontrollü Besleme Ruloları. Girişte Yan Baskı Merdaneleri. Tüm Miller İçin Merkezi Yağlama.

Maximum Çalışma Genişlik & Kalınlık : 230 mm X 125 mm. Besleme Hızını Arttırmak ve Tablo Yıpranmasını Azaltmak İçin Otomatik Tabla Yağlama. 6-24 m / dk Arası Değiştirilebilir Hız Ayarı
SK-Machinery - KP5 230 E KP5 230 E (5 Kafalı) PLC Kontrollü. 100 mt / dk ' ya kadar çalışma hızı. Maksimum aşınma daynımını sağlayan krom kaplı tabla. Her kafa için ayrı mekanik digital ayar göstergeleri. Merkezi kontrol paneli.

2 Metre boyunda giriş tablası. Girişte yan baskı merdaneleri. Universal tava. Besleme magazini ( İstege bağlı ). Karşı Karşı rulmanları. Otomatik yağlama
Fisher+Rückle - Cutmaster Cutmaster Ahşap Kaplama Kesme ve Ekleme Makineleri.


Fisher+Rückle - Omni Master Omni Master Ahşap Kaplama Kesme ve Ekleme Makineleri. Hidrolik olarak ayarlı çalışma hızı. Uzun ömürlü, taşlanabilecek zincir konveyor. Hassas hararet ayarı. Kolay ayarlanabilecek tek taraflı tutkal ünite.

Soğutabilecek tutkal hazine. Soğutma aparatı. Dijital hararet ve hız göstergesi. Çalışma sayaç (metertull)

Kadromak Makineye Hoşgeldiniz

Görüntüleyemiyorsanız Flash Player Kurunuz

Kadromak Makine
Makine Videoları

Site İçi Arama

Bizden Duyurular

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

İkinci El Makineler

İkinci El Makineler

Mobilya ve Ağaç İşleme Makinelerinin İkinci Ellerini Sitemizden İnceleyebilir Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

2. El Makineler

Online Katalog

Online Katalog

Makineler, Kesici ve Delici Takımlar ile PVC Folyoları, Mümessili Olduğumuz Firma Adlarıyla Birlikte Bu Katalogda Bulabilirsiniz.

Online Katalog

PDF Katalog

PDF Katalog

Makineler, Kesici ve Delici Takımlar ile PVC Folyoları, Mümessili Olduğumuz Firma Adlarıyla Birlikte Bu Katalogda Bulabilirsiniz.

Katologu İndir