Kadromak Makine

Kadromak Makine 2007 yılında, Ağaç İşleri Endüstri Yüksek Mühendisi Nahid Yamak tarafından kurulmuştur. Kadromak Makine, mobilya üretimi ve ağaç işleri sektöründe dünyanın önde gelen makine markalarının Türkiye temsilciliğini alarak kısa sürede sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.  

Kadromak Makine ,11.02.2019 tarihinde ETA Mekatronik'i bünyesine alarak makine üretimi ve satış faaliyetlerine yeni ve güçlü kadrosu ile  devam etmektedir. Başta Ağaç işleme makineleri sektörü olmak üzere, müşterilerin üretim prosedürlerine uygun ürünler de sunarak faaliyet göstermeyi amaçlamaktadır. 

Kadromak Makine sahip olduğu saygınlık ve marka imajı, güçlü ekibi ve Türkiye piyasaları hakkındaki bilgi ve deneyimi sayesinde ahşap sektöründe başarı grafiğini her geçen gün yükseltmekte, müşteri odaklılığı, kaliteyi ve verimliliği prensip haline getiren yönetim anlayışı ile hareket etmektedir.

Vizyonumuz

Firmamızın ana ilkesi sizlere doğru çözümleri satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle sunabilmektir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve uzun soluklu beraberlikler kurmaktır.

 

Bu yüzden Kadromak Makine hedeflerini gerçekleştirmek için sürekli iyileştirme anlayışı içinde genç ve dinamik ekibinin yurt dışı ve yurt içi eğitimini sağlamaktadır.

 

Kadromak Makine olarak amacımız, hem ürettiğimiz hem de ithal ettiğimiz makineler aracılığıyla tüm müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir üretim ortamı yaratarak, sektörümüze artı kalite kazandırmaktır.

Kariyer

Bir şirketin değerini çalışanlarının oluşturduğu bilinci ile hareket eden Kadromak Makine, sahip olduğu nitelikli çalışan kadrosunu her zaman için yeni ekip arkadaşlarıyla büyütmek hedefiyle hareket etmektedir.

Siz de Kadromak ailesine katılmak istiyorsanız resimli özgeçmişinizi çalışmak istediğiniz bölümü belirterek bize gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz açık pozisyonlarımız için ilgili yöneticiler tarafından değerlendirildikten sonra uygun bulunması halinde sizlere dönüş yapılacaktır.

Security Code
Kadromak Tarihçesi

Kadromak Makine, 2007 yılında Ağaç İşleri Endüstri Yüksek Mühendisi Nahid Yamak tarafından kurulmuştur.

Kadromak Makine, mobilya üretimi ve ağaç işleri sektöründe dünyanın önde gelen makine markalarının Türkiye temsilciliğini alarak kısa sürede sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.